PhpJavaScriptNodeJsReactJsVueJsAngularJSMySQLPostgreSQLHtml5Css3jQuery

Nasze Usługi

 
icon
01 CMS,CRM,ERP

Wdrożymy i zapewnimy systemy dla zarządzania małych i dużych firm! Darmowe wsparcie 24/7. Systemy przygotowane pod indywidualne potrzeby klienta.

icon
02 Profesjonalne WWW

Indywidualne projekty stron internetowych oparte o systemy zarządzania treścią CMS takie jak WordPress czy Systemy Autorskie na indywidualne zamówienie.

icon
03 Bazy Danych

Projektowanie baz danych. Optymalizacja wykonywania zapytań w bazy danych. SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle Database, MongoDB.

 
icon
04 Sklepy internetowe

Responsywne sklepy internetowe oparte o oprogramowanie PrestaShop, WooCommerce, Magento.

icon
05 Usługi hostingowe

Świadczymy usługi hostingu domen, bazy danych, kont e-mail i FTP. Oferujemy także profesjonalną pomoc przy konfiguracji i zarządzaniu całą platformą hostingową.

icon
06 Instalacje certyfikatów SSL

Pomożemy Ci zainstalować certyfikaty SSL oraz zmodyfikować i zoptymalizować stronę internetową tak aby mogła sprostać najwyższym potrzebom bezpieczeństwa.

Ty wyznaczasz cel, my dostarczamy rezultaty

Współpraca

icon
Współpraca B2B

Nawiążemy współprace związaną z wzajemną wymianą usług i rozszerzaniem oferty dla klientów końcowych obu firm. Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacjach przeprowadzanych dla firm.

icon
Doradztwo IT

Pomożemy Ci zwiększyć efektywność Twojej firmy! Przeprowadź transformację cyfrową! Wykorzystaj IT do stworzenia przewagi konkurencyjnej na rynku.

icon
Pozostałe formy współpracy

Wybierz model współpracy dostosowany do aktualnych potrzeb, Podejmij decyzję w zależności od wielkości, zakresu i czasu trwania projektu.

icon
Outsourcing IT

Możemy dostarczyć wysoce wykwalifikowanych konsultantów IT, którzy pomogą wzmocnić Twój zespół i ukończyć projekty na czas.

Nasze umiejętności

Czym się zajmujemy?

Posiadamy wszytko to, co jest konieczne do tworzenia najnowocześniejszych rozwiązań IT z wykorzystaniem najlepszych metod i technologii. Rozwój aplikacji, integracja systemów, analiza i ocena technologiczna to filary naszego procesu projektowania i solidnej architektury.

Rozwój oprogramowania
65%
Tworzenie stron internetowych
95%
UX/UI Design
50%
Aplikacje internetowe
95%
Doradztwo informatyczne
90%
Sztuczna inteligencja
30%
Hosting i serwis
80%